På rejse med sjælen
Sådan foregår det
Vi starter med at snakke om hvad du er optaget af i livet. Herefter skal du på briksen, hvor du, i en afspændt tilstand, kan få adgang til din indre viden om alt det, som er vigtigt for dig.
Bagefter snakker vi om din oplevelse, og hvordan du kan bruge din nye viden. Du får også konkrete redskaber og ideer med hjem.
En sjælerejse/regression varer ca. 3 timer.
Når du kommer hos mig, får du en af mine bøger - en gave fra mig.
Sjælerejse / regression
Vi er alle påvirkede af det, vi har oplevet i barndommen, ligesom vi også er påvirkede af vores livsopgaver og oplevelser i tidligere liv.
På sjælerejsen kan du opleve tidligere liv, besøge livets bibliotek, få indblik i dit nu-livs læringer, få livsvisdom, møde åndelige vejledere og andre sjæle. Det er en dyb oplevelse i rolige og kærlige energier, og du får mulighed for at mærke dig selv på en helt ny måde. Alt i ialt en meget healende oplevelse, som kan mærkes både fysisk og psykisk. Det kan blive et afsæt til at tage ved livet på en ny og spændende måde.
"En dag for 2" / rabat
I får begge en sjælerejse og en clairvoyance. Incl. let frokost undervejs.
Tag din ven, søster, bror, kollega, nabo.........med.
"2-dages workshop for 2-3 personer"
Hvis I er 2-3 personer, som gerne vil følges, laver vi to dage (også weekend) incl. enkeltværelse og fuld forplejning.
Alle får en sjælerejse og kan besøge livets bibliotek, tidligere liv, indre visdom. Der er healing, meditationer og øvelser.
Spirituel snak om sjæle, livsreflektioner og nye vinkler til at forme en rolig tilgang til livet.
Du kommer til at arbejde med din egenudvikling i en tryg, nænsom og positiv energi. Der er også tid til snak og hygge.
TV
I 2016 var jeg med i TV2s "Det mystiske Danmark". Puk Elgård kom på besøg sammen med Anja, som var på sjælerejse hos mig. Anja havde svær angst/OCD, og hun blev hjulpet på en enkelt session. Udsendelsen kan ses på min facebookside.
OBS: Du skal være fyldt 18 år, for at få en tid hos mig.
© Helle Odder